هدف سایت تخصصی  گردوی بوانات تمرکز بر روی بخش باغداری و کشاورزی در تمام زوایای آن است که شامل کاشت داشت و برداشت محصول با کیفیت می باشد
ما بر این واقفیم که پتانسیل های زیادی در گوشه و کنار کشور عزیزمان وجود دارد بر این اساس ما در سه سال گذشته با تکیه بر دانش تخصصی در زمینه باغداری توانسته ایم سایت تخصصی گردوی بوانات را در سطح بسیار خوبی مورد توجه محققین - باغداران - کشاورزان و کسانی که به تازگی وارد عرصه باغداری نوین شده اند قرار دهیم و با ارایه خدمات بی دریغی به آنان سایت گردوی بوانات را در جایگاهی در بین اولین های این عرصه و اولین انتخاب برای محققان و باغداران تثبیت کنیم
در ابتدای سال 1396 با خدمات مشاوره ای دقیق تر و صرف زمان بیشتر بازدیدکنندگان را افزایش و به مرز روزانه 3000 نفر رساندیم.
در نیمه اول سال جاری با استراتژی های متفاوت توانستیم مطالبی که در سایت گردوی بوانات انتشار می یابند مورد توجه دیگر منتشر کنندگان در وبسایت های مشابه قرار دهیم و جایگاه خود را به عنوان یک سایت قدرتمند در تولید محتوای مفید تثبیت نماییم.
هم چنین توانستیم الگوریتم های برنامه نویسی را مطابق با استانداردهای بین المللی طراحی و رتبه خود را در موتور های جستجو به مقدار زیادی افزایش دهیم که نتیجه آن این است که سایت تخصصی گردوی بوانات در بیش از 50 کلمه کلیدی در جستجوی گوگل رتبه اول و پیشنهاد اول به کاربران فارسی زبان است.
تا هفتاد درصد احتمال اینکه شما از طریق موتور های جستجو مانند گوگل- بینگ و یا یاهو ما را یافته باشید وجود دارد و در 30 درصد بقیه از طریق مطالب موجود در سایت های دیگر ما را یافته اید و یا از همراهان پروپا قرص سایت گردوی بوانات هستید
بسیار خب خوش آمدید و به شما خیرمقدم میگوییم ما شما را در تاسیس و مدیریت باغتان یاری میکنیم
هم اینک در نیمه دوم سال سایت گردوی بوانات یکی از قدرتمند ترین مراجع باغداری می باشد.

در هر وبسایتی جایگاهی برای تبلیغات وجود دارد
ما در سایت گردو بوانات فقط یک پنل برای تبلیغات کسب و کارهای مشابه داریم...
1- در بالای سایت به صورت متنی و نمایش در تمامی صفحات
 در این پنل شما  در یک جمله + یک لینک ارجاع دهنده به یک صفحه دیگر می توانید کسب و کار خود را معرفی کنید و همچنین در لینکی برای مثال"آشنایی با ما " و یا "اطلاعات تماس"  خود را به طور کامل معرفی و برندسازی کنید و مشتریان خود را افزایش دهید.
برای مثال به تصویر زیر دقت کنید
تبلیغات در رسانه گردوی بوانات

-پنل A
1- تبلیغات در تمامی دستگاه هایی که سایت را مشاهده میکنند قابل مشاهده است
2- تبلیغات در تمامی صفحات سایت قرار میگیرد (ترافیک مربوط به موتور های جستجو به لایه های پایین تر سایت هدایت میشود)
3-با کلیک روی گزینه "اطلاعات بیشتر" صفحه ای مشابه همین صفحه که در حال مطالعه آن هستید برای کاربر نمایش داده خواهد شد و کاربر میتواند تمامی اطلاعات را کسب نماید(این صفحه توسط ما و با توجه به استاندارد های سایت طراحی و پیاده سازی خواهد شد)
5- تبلیغ شما در کانال تلگرام سایت قرار میگیرد (تعداد اعضا +1000 نفر)
6- تعداد بازدید از این تبلیغ در ماه بیش از صد هزار بار است (جامعه ی آماری سایت تماما قشر باغدار و کشاورز است)

7-این پنل به صورت هفتگی و ماهانه قابل رزرو است

ما در سایت تخصصی گردوی بوانات کسب و کار شما را آن طور که هست، معرفی خواهیم کرد. در این شیوه، مشتری هم با کسب و کار شما آشنا می شود و هم درآمد زایی بسیار خوبی برای شما می شود.  تبلیغات شما در گردوی بوانات ماندگار است و مشتری با استفاده از ابزار جستجو در گوگل، یاهو ... به راحتی به آن‌های دسترسی دارد.

همواره  معتقد به نتایجی برد-برد در سیستم هستیم و  در مجموعه نتیجه گرا عمل مینماییم

به پشتوانه چندین سال تجربه در حوزه باغداری پیشرفت قابل ملاحضه شما را تضمین میکنیم.

با کارآمد ترین روش تبلیغات در رسانه خود کسب و کار شما را متحول میکنیم

گردوی بوانات از چه شیوه ای برای تبلیغات استفاده میکند؟

تبلیغات همسان! احتمالا با مفهوم استتار کردن آشنا هستید. اولین گام در استتار کردن، همسان شدن با محیط پیرامونی است. تبلیغات همسان یا Native Ads در واقع هماهنگی و همسان شدن تبلیغات با محیط پیرامونی آن ها است. تبلیغات همسان راهکاری موثر برای جلوگیری از Ad Blindness و یا همان نادیده گرفتن هوشمند تبلیغات توسط کاربران است. بنر همسان، حاوی یک عکس و یک مطلب مرتبط با محتوای سایت است که در ادامه مطالب سایت و در قالب طراحی سایت میزبان نمایش داده می‌شود. این هماهنگی در شکل و محتوا باعث می‌شود تا کاربر به بنر تبلیغاتی اعتماد بیشتری کند و به جهت مرتبط یافتن آن با مطالب سایت، برای دیدن تبلیغ تمایل بیشتری از خود نشان دهد. اگر به دنبال تبلیغاتی هستید که با محتوای سایت هماهنگ هستند و کمتر تبلیغاتی به نظر می رسند، تبلیغات همسان به شما پیشنهاد می شود.ما در رسانه گردوی بوانات از کارآمد ترین نوع تبلیغات بهره میبریم.

برای کسب اطلاعات در رابطه با تعرفه ها و رزرو - پیام کوتاهی با توضیح مختصری از فعالیتتان +"تبلیغات" به شماره 09174323154 ارسال فرمایید.

با تشکر از همراهی شما - بخش فنی و تبلیغات سایت تخصصی گردوی بوانات

تماس